Combilift

Prezentacja multimedialna jest dobrym narzędziem do tego, by zrealizować jednocześnie kilka celów marketingowych. Po pierwsze, za jej pomocą można krótko przedstawić swoją firmę, jej historię, rozwój, najważniejsze wartości. Po drugie, zaprezentować wiodący albo nowy produkt. Po trzecie ukazać funkcjonowanie firmy wobec otoczenia, jej klientów i partnerów, regionu, środowiska naturalnego. Wszystkie te cele można osiągnąć w niecałe dwie minuty.

Combilift – światowy lider na rynku przeładunku i transportu wewnętrznego długich ładunków poprosił Simple Frame o stworzenie prezentacji firmy i modelowego produktu. Wspólnie ustaliliśmy, że najlepsza będzie animacja 2d. Nasz klient ceni sobie prostotę oraz innowacyjność w projektowaniu urządzeń. Chciał, aby obraz nie tylko przedstawiał produkt, ale również wskazywał na długie doświadczenie oraz solidność firmy.

Dwuwymiarowa animacja dla Combilift opowiada o początkach firmy, jej twórcach i drodze do bycia liderem na światowym rynku. Jednocześnie pokazuje zalety z korzystania z wózków. Prosta kreska umożliwia pokazanie użycia sprzętu w przystępny sposób. Kolorystyka obrazu jest przyjemna i budzi pozytywne skojarzenia. Wszystkie elementy animacji współgrają ze sobą tworząc estetycznie spójny obraz dynamicznie rozwijającej się firmy i urządzeń znacząco ułatwiających transport i magazynowanie.

Studio filmowe Simple Frame specjalizuje się w kreacji oraz produkcji prezentacji multimedialnych przy użyciu technik animacji 2d oraz 3d. Wierzymy w skuteczność tego narzędzia dla świadomego kreowania wizerunku firmy.