Corega

Produkty marki Corega są niezwykle cenione w kwestii nie tylko leczenia, ale i profilaktyki stomatologicznej. Przykładowo kremy mocujące pomagają utrzymać protezę zębową aż do 12 godzin. Dzięki temu reszty spożytego jedzenia nie osadzą się w jamie ustnej. Produkty Corega należą do najpopularniejszych na całym świecie.

W billboardzie telewizyjnym, który tutaj możemy zobaczyć widzimy prostotę, a zarazem efektowność i przejrzystość. Film choć krótki to zawiera wszystko to co najistotniejsze. Prezentacje marki, a także proste użycie kluczowego produktu. Wszystko to w nowoczesnej animacji z wyrazistą grafiką.

Nasza firma właśnie tak funkcjonuje – opiera się nie tylko na rzetelnej kadrze pracowników, ale i profesjonalnym sprzęcie umożliwiającym uzyskanie doskonałego efektu. Chcemy, aby Klient miał poczucie, że wypromował markę zgodnie z własnymi wartościami, dlatego każdy etap pracy omawiamy bezpośrednio z nim. Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej wyszukane realizacje chętnie zachowując w tym prostotę przekazu.