Filmy szkoleniowe

Czysto teoretyczne wykłady i pogadanki nie są tak atrakcyjne i przyjemne co filmy i inne multimedialne rzeczy. Właśnie dlatego, dla połączenia przyjemnego z pożytecznym powstały filmy szkoleniowe. Zdobywanie wiedzy poprzez oglądanie, obraz, dźwięk jest znacznie przyjemniejsze niż wykład. Szybciej zapada w pamięć, z większa chęcią podchodzimy do formy multimedialne. A wszystko to składa się na skuteczność i efektywność w nauce.

Studio Simple Frame zajmuje się produkcją filmów i animacji dla firm i instytucji od kilkunastu lat. Kompleksowo troszczymy się o każdego naszego klienta. Bardzo indywidualnie podchodzimy do projektów. Szczegółowy scenariusz, ustalenie grupy docelowej dla filmu i dobranie odpowiednich technik. Dopiero tak maksymalnie spersonalizowany film jest skuteczny i przynosi pożądane efekty.

Filmy szkoleniowe z powodzeniem całkowicie zastępują szkoleniowców lub są urozmaiceniem ich wystąpień. Przede wszystkim jednak musza ciekawić i zapadać w pamięć słuchaczy. Dzięki temu nauka jest przyjemna. Niestety do niedawna szkolenia uchodziły za przykry obowiązek. Niekoniecznie z entuzjazmem i chęcią do nich podchodziliśmy. Jednak właśnie przez wprowadzenie do szkoleń elementów multimedialnych, później filmu takie przeświadczenie się zmieniło.

Nasze studio ma bardzo rozwiniętą produkcję zarówno filmu jak również animacji. To sprawia, że często przemycamy do filmu elementy animowane lub, jeśli jest w tym cel, film całkowicie zastępujemy animacją.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami.