Produkcja filmów

Produkcja filmów

Produkcja filmów to długi, kilkumiesięczny, czasem znacznie dłuższy, okres twórczy składający się z kilku etapów. Scenariusz, później miesiące przygotowań i organizacji, kręcenie materiału i montaż. Mimo tego, że każdy z tych etapów jest różnej długości, każdy jest bardzo ważny i wymaga pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Końcowy efekt filmu zależy od jakości prac na każdym etapie. Właśnie dlatego tak ważna jest zgrana, sprawna ekipa i dobry sprzęt. Każdy z członków ekipy jest niezbędny do nakręcenia materiału. Od reżysera po pomoc na planie zdjęciowym. Współpraca, komunikacja i wyczucie artystyczne ludzi pracujących przy filmie, nawet za kamerą, jest widoczne i wyczuwalne przy oglądaniu filmu.

W Simple Frame największą uwagę skupiamy właśnie na ludziach, którzy tworzą ekipę filmowa na czas realizacji filmu. Rzetelni, zaradni, umiejący działać na wielu płaszczyznach i pasjonujący się filmem ludzie. W połączeniu z dobrym sprzętem wróżą ogromny sukces. Przede wszystkim produkcja filmów to zajęcie dla osób, które są w stanie poświęcić swój czas i uwagę danemu projektowi. W Simple Frame staramy się, żeby nasze projekty były najlepsze, zaskakujące i ciekawe. Inspirujemy się nawzajem, działamy twórczo i dynamicznie. Dodając do tego świetny sprzęt do filmowania i najlepiej wyposażoną montażownie, tworzymy kompleksowo również projekty na duży ekran.

Dbamy o najmniejszy szczegół. Dopilnowujemy wszystkiego na każdym etapie powstawania filmu, od preprodukcji, poprzez produkcję, po postprodukcję.