Produkcja filmowa

Nieważne- duża produkcja kinowa czy kilkuminutowy film korporacyjny. Każda produkcja filmowa składa się z kilku etapów i wymaga dobrego sprzętu i organizacji. Zanim gotowy film wyjdzie ze studia filmowego potrzeba jest nieraz miesięcy pracy wielu ludzi. Przygotowanie planu filmowego na podstawie scenariusza, zaangażowanie odpowiednich osób i organizacja każdego szczegółu. To tylko pierwsza, przygotowawcza faza powstawania filmu. Dni zdjęciowe i nagrywanie materiału. Później montowanie obrazu i dźwięku. Każdy z tych etapów jest bardzo ważny. Każdy od siebie zależny.

Produkcja filmowa to jednak nie tylko organizacja ludzi. Niezbędny jest również bardzo dobrej jakości sprzęt, kamery, mikrofony, monitory i mnóstwo innych ważnych elementów i gadżetów. Mimo, że nie widać ich na ekranie, ich jakość odzwierciedla się w jakości filmu.

Studio Simple Frame jest wyposażone w najlepszej jakości sprzęt filmowy. Jakość jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem w wyposażeniu. Natomiast w zespole profesjonalizm i kreatywność. Produkcja filmowa jest wyzwaniem ale i przygodą. Zależy nam żeby nasz produkcje oprócz najlepszej organizacji i strony technicznej wyróżniały się niebanalnym stylem i charakterem. Kompozycja obrazu, pomysłowe ujęcia, gra światła i kreatywne, odważne oko reżysera mogą sprawić, że nawet z pozornie nudnej koncepcji może powstać ciekawy projekt. Dlatego właśnie w naszym studio współpracujemy właśnie z takimi ludźmi.

Za każdym projektem kryje się inna historia. W każdy dajemy maksimum zaangażowania, kreatywności i wyczucia. Wszystko to przekłada się na ostateczny obraz filmu.