Rendering produktów

Rendering produktów jest coraz bardziej popularną formą tworzenia obrazów pojedynczych przedmiotów czy całych wizualizacji. Dzięki temu firmy i producenci mogą znacznie ograniczyć koszty na działania marketingowe i promocyjne. Do tej pory stworzenie katalogu czy galerii oferty było bardzo dużym przedsięwzięciem. Przede wszystkim wynajęcie studia fotograficznego, odpowiednie wyposażenie i ustawienie produktu, zaaranżowanie przestrzeni, dobrej jakości sprzęt. Wszystko to, to wielogodzinna praca wielu ludzi, co generuje koszty i stracony czas. Nowoczesne technologie, coraz bardziej kreatywne rozwiązania i pomysły grafików pozwalają na wdrażanie znacznie prostszych i bardziej skutecznych rozwiązań.

Simple Frame to miejsce gdzie tradycja coraz częściej ustępuje miejsca nowoczesności. Co prawda nigdy nie zapominamy o korzeniach i odpowiednich wzorcach. Jednak warto się rozwijać wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Rendering produktów jest innowacyjnym rozwiązaniem, który z ogromnym powodzeniem zastępuje tradycyjną fotografię. Wizualizacje tworzone za pomocą modelowania i renderu są łudząco podobne do profesjonalnych fotografii wysokiej jakości, każdy szczegół, najmniejszy detal są perfekcyjnie dopracowane. Zarówno załamania światła, nasycenie kolorów, odpowiednie zacieniowanie, tekstury przedmiotów. Dzięki temu obrazu powstające z renderingu są idealnym odbiciem rzeczywistości.

Nasi graficy codziennie poszerzają swoje zdolności i umiejętności robiąc coraz bardziej skomplikowane wizualizacje. Kreatywne myślenie pozwala im na przekraczanie kolejnych granic i szlifowanie warsztatu. Fotografia zawsze będzie inspirowała i fascynowała. Jednak warto iść z duchem czasu i nowoczesności, ułatwiać sobie życie i mierzyć coraz wyżej.