Tłumaczenie filmów

Internet jest kluczem do Twojego życia zawodowego i społecznego. Dzisiejszy świat w dużej mierze zależy od Internetu w prawie każdym aspekcie – nie tylko życie społeczne lub rozrywka, ale także nasze życie zawodowe zależy od niego. Niesie to za sobą ogromne możliwości dla firm. Dzięki internetowi można dotrzeć do Klientów na całym świecie. Możesz podbić rynek każdego kraju i zyskać Klientów z całego świata. Musisz jednak zwrócić ich uwagę i znaleźć wspólny język. Najlepszym sposobem jest tłumaczenie filmów, animacji, prezentacji i wszelkich innych materiałów promocyjnych. Możesz dodać w każdym języku, do każdego materiału, który promuje Ciebie i Twoją firmę. Dzięki temu dotrzesz do Klientów z innych Państw.

Możesz zrobić wiele wersji językowych jednego filmu czy animacji. To sprawi, że staniesz się widoczny dla osób z innych państw. To właśnie takie działania najbardziej rozwiną Twoją firmę i powiększą zasięgi Twojej oferty. W Simple Frame dodajemy napisy do filmów, animacji i prezentacji z każdej branży. Pracujemy na najlepszym sprzęcie i najnowszych programach. Dzięki temu każda nasza praca jest najwyższej jakości, a projekty gwarantują sukces. Montujemy napisy do filmów, animacji i prezentacji.

  • Filmy produktowe, promocyjne, instruktażowe i reklamowe
  • Animacje 2D i 3D
  • Szkolenia, wykłady, prezentacji

 

 

Wykonujemy napisy w każdym języku, w rożnych stylach, w rożnej estetyce. Dzięki temu możemy dopasować napisy do Twojego materiału i jego zastosowania. Zarówno formalne jak i bardziej potoczne. Bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego projektu.