Film wizerunkowy

Spot wizerunkowy jest efektywnym instrumentem komunikacji marketingowej. Skutecznie podtrzymuje relacje z klientami i inwestorami, korzystnie wpływa na świadomość marki na rynku. Film wizerunkowy łączy w sobie elementy spotu promocyjnego, którego głównym celem jest budowanie pozytywnego wrażenia poprzez atrakcyjne ukazanie całokształtu danej firmy, jej sukcesów branżowych, struktur funkcjonowania i zakresu działalności.

Zastosowanie filmu wizerunkowego

Film wizerunkowy można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Spot może być atrakcyjnym zamiennikiem tradycyjnych prezentacji multimedialnych, pełnić funkcję filmu rekrutacyjnego, spotu promocyjnego lub stanowić materiał dydaktyczny, urozmaicający firmowe szkolenia. Podstawą sukcesu jest kreatywny pomysł i profesjonalne wykonanie, które w pełni odda unikalną atmosferę w korporacji, podkreśli prestiż sukcesów zawodowych i precyzyjnie przedstawi działalność. Nośnikiem spotu mogą być popularne media społecznościowe i często odwiedzane serwisy internetowe takie jak YouTube czy Vimeo, dzięki czemu reklama znacząco niweluje czas i koszta dystrybucji, jednocześnie generując nieograniczoną grupę odbiorców.

Dom produkcyjny Simple Frame

W tworzeniu filmów i animacji komputerowych mamy kilkunastoletnie doświadczenie. Z powodzeniem zrealizujemy film wizerunkowy, reklamowy, spot konferencyjny i szkoleniowy. Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych animacji komputerowych 2D i 3D, w tym animacji korporacyjnych, medycznych, technicznych i biznesowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej. Nasz dom produkcyjny znajduje się w Warszawie, dysponujemy również własnym studiem dźwiękowym. Na każdym etapie produkcji ściśle współpracujemy z klientem, dzięki czemu tworzymy skuteczne i atrakcyjne filmy zgodne z oczekiwaniami i koncepcją naszych zleceniodawców.