Reklama telewizyjna

Reklama telewizyjna jest najważniejszym elementem kampanii marketingowych i przynosi najlepsze skutki w dotarciu do klienta i zdobyciu jego zaufania. To czy w ogóle zwrócimy uwagę na produkt czy usługę, czy nas zainteresuje i będziemy chcieli po to sięgnąć zależy w największej mierze właśnie od reklamy. Jest oczywiście wiele różnych środków przekazów reklam- internet, billboardy. Jednak to właśnie telewizja jest zdecydowanie najskuteczniejsza. Poza tym niezmiennie od wielu lat to własnie telewizja jest najbardziej popularnym “oknem na świat”. To tam najczęściej szukamy rozrywki, filmów, wiadomości, a to właśnie im towarzyszą reklamy.

Stworzenie skutecznej reklamy jest trudne. Wymaga już nie tylko znajomości obsługi sprzętu i doświadczenia. Potrzeba wyczucia artystycznego i kreatywności żeby stworzyć coś wyjątkowego na tle tego co już jest. W Simple Frame tworzymy kompleksowo filmy reklamowe. Dobra reklama telewizyjna wymaga przede wszystkim pomysłu i scenariusza, który przebije inne. Tym właśnie kierujemy się pisząc. Organizacja planu, miejsca, aktorów, plan reklamowy i postprodukcja- dbamy o każdy szczegół i wszystkim się zajmujemy.

Zależy nam żeby każdy nasz projekt był niebanalny, wzbudzał emocje i zostawał na długo pamięci widzów. W związku z tym współpracujemy z najlepszymi reżyserami, którzy nie boją się wyzwań i nie są zachowawczy. Reklama to tylko kilkanaście sekund na przedstawienie widzom produktu za pomocą obrazu, dźwięków i efektów.

Tu zdecydowanie wygrywa pomysł i najciekawsze realizacja.
Zapraszamy do współpracy.