Filmowanie konferencji

Nagranie ważnego wydarzenia firmowego może stanowić nie tylko miłą pamiątkę dla pracowników, ale jednocześnie być skutecznym narzędziem komunikacji marketingowej. Profesjonalnie przygotowane video znajdzie szereg zastosowań i możliwości dystrybucji, generując jednorazowy koszt inwestycji.

Filmowanie konferencji – korzyści

Ważne eventy branżowe są idealną okazją do pozyskania wiarygodnego, naturalnego materiału filmowego, który można wykorzystać do skutecznych działań promocyjnych. Wysokojakościowe video może z powodzeniem podkreślić rangę i prestiż wydarzenia, skupić się na uczestnikach lub zaakcentować wysiłek włożony w przygotowanie eventu i uwydatnić rolę organizatorów. Nośnikiem filmu z eventu może być internet, dzięki czemu przy niskich kosztach i w krótkim czasie, spot dotrze do nieograniczonej liczby odbiorców.

Produkcja filmu z konferencji

Produkcja video zawsze powstaje w trzech etapach: preprodukcji, produkcji i postprodukcji. W finalnej, decydującej o ostatecznym wyglądzie filmu fazie, postprodukcji, montuje się zdjęcia, koryguje barwę i dźwięk, wzbogaca produkcję głosem lektora, napisami, ścieżką dźwiękową i efektami specjalnymi.

Dom produkcyjny Simple Frame

Zajmujemy się filmem od kilkunastu lat. Z powodzeniem tworzymy wyjątkowe filmy z konferencji, targów, wydarzeń branżowych oraz spoty promocyjne, reklamowe i wizerunkowe. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, oprogramowaniami i korzystamy z najnowszych technologii. Tworzymy zaawansowane grafiki 2D i 3D, co pozwala nam na efektowną produkcję animacji medycznych, korporacyjnych, branżowych i technicznych. Na każdym etapie realizacji ściśle współpracujemy z klientami, dzięki czemu powstają animacje i filmy skuteczne, atrakcyjne oraz w pełni spełniające oczekiwania naszych zleceniodawców. Świadczymy szereg usług w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej.