Filmowanie konferencji

Filmowanie konferencji jest świetną formą promocji wydarzenia. Dzięki temu w szczegółowy sposób można się dowiedzieć, co działo się podczas eventu. Film video składa się z relacji pokazującej, jak przebiegało wydarzenie, z wypowiedzi uczestników oraz ekspertów z danej dziedziny.

Video z  konferencji szczególnie skutecznie może wypromować wydarzenie na portalach społecznościowych i podczas targów. Dociera ono w ten sposób do szerokiego grona odbiorców. Video relacja składa się z najważniejszych momentów wydarzenia.

 

Wideofilmowanie to jedna z usług oferowanych przez studio filmowe Simple Frame. Przykładem tego typu filmu jest relacja ze spotkania praktyków branży elektronicznej EMC Business “Praktycy dla praktyków”, która odbyła się 11-12.10.2018 r. we Wrocławiu. Była to druga edycja eventu, podczas której uczestnicy wymieniali się wiedzą i doświadczeniami.

Video z konferencji składa się z obrazów przedstawiających wybrane momenty wydarzenia, a także wypowiedzi specjalistów branży technologicznej i organizatorów. Dokumentacja filmowa z tego spotkania to idealne źródło promocji, zachęcające do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Kolejny film video opowiadający o szczegółach konferencji jest materiał z ósmej edycji spotkania dla managerów branży FMCG i DIY “ECR Forum 2018”, która miała miejsce 04.10.2018 r. w Warszawie w Centrum Konferencji Polin. Video relacja w przejrzysty sposób prezentuje przebieg zdarzenia oraz pokazuje, kto brał w nim udział. Uzupełnia go melodyjna muzyka, nadająca całości obrazu pogodny i przyjemny charakter.

Business Speed Dating to kolejny film z eventu, który przygotowało studio Simple Frame. “Randki biznesowe” to spotkania kupców i dostawców, wymieniających się usługami. Szybko i skutecznie można dzięki nim nawiązać owocną współpracę.

Nagrywanie relacji z tego eventu polegało na uchwyceniu najciekawszych momentów i połączeniu ich w interesującą całość, którą uzupełnia muzyka, wypowiedzi sponsorów, klientów i dostawców.