Krosno – Billboard sponsorski

Wskazania sponsorskie, czyli billboard sponsorski to świetna promocja zarówno dla marki jak i konkretnego produktu. Emisja programów rozrywkowych i filmów zawsze zapewnia duża widownię. Dzięki temu można dotrzeć do  ogromnej liczby odbiorców i zainteresować ich swoją ofertą. Krosno to polski producent wyrobów szklanych. Promocja i wszelkie narzędzia marketingowe są dla nich bardzo ważne. Przede wszystkim chcą wzbudzić zaufanie i sympatię u Klientów, a to przekłada się na sprzedaż. Sponsorowanie filmów czy programów to jedna z dróg, którą wybrali na promowanie swojej firmy.

W studio SIMPLE FRAME stworzyliśmy dziesiątki billboardów sponsorskich i reklam. Lata pracy w branży nauczyły nas na co zwracać uwagę, czym się kierować, co jest najważniejsze. Przede wszystkim kładziemy nacisk na jakość naszych projektów. Właśnie dlatego wyposażyliśmy nasze studio w najlepszej jakości sprzęt, najnowsze programy i gadżety. Na każdym etapie powstawania filmów czy animacji korzystamy z nowych technologii, które w połączeniu z naszymi pomysłami dają niesamowite efekty. Nasze prace to połączenie jakości z kreacją. Wiemy jak ważne dzisiaj jest zyskanie zaufania Klientów. Właśnie dlatego to jakość jest najważniejsza.

Zajmujemy się filmami i animacjami na każdym etapie ich powstawania. Billboard sponsorski Krosno wymagał dobrej postpordukcji materiału. Kompleksowo się tym zajęliśmy. Montaż obrazu, dźwięku i efekty nadały ostateczny kształt i styl billboardowi.