Postprodukcja

Postprodukcja to ostatni etap produkcji filmowej i reklamowej, który pozwala uzyskać pożądany efekt wizualny dla produkowanego filmu. Opiera się na nowoczesnych narzędziach i programach do obróbki filmu, dzięki czemu uzyskujemy materiał gotowy do emisji.

Etapy produkcji

Produkcja filmowa to trzy niezbędne do pożądanego efektu etapy. Dzięki nim prace przebiegają sprawnie i pozwalają na rozplanowanie ich w zależności od zespołu, terminu i przebiegu produkcji. Prace rozpoczyna okres preprodukcji, który obejmuje prace przygotowawcze do produkcji, jak scenariusz, przygotowanie i organizacja planu i wybranie lokacji do zdjęć. Okres ten kończy się etapem właściwej produkcji czyli zdjęć. Kiedy materiał zdjęciowy jest już gotowy, można przystąpić do działań końcowych, czyli postprodukcji. Dzięki temu film jest gotowy do emisji. Postprodukcja to montaż zdjęć, udźwiękowienie, nagranie lektora, dodanie elementów jak animacja, napisy czy efekty specjalne. Dzięki przeprowadzeniu tych etapów, otrzymujemy finalny efekt.

Postprodukcja w Simple Frame

Studio Simple Frame to uznany producent filmowy, specjalizujący się w usłudze postprodukcji. Dzięki naszym montażystom, studiu dźwiękowemu i profesjonalnej animacji, możemy tworzyć atrakcyjne i skuteczne produkcje filmowe dla klientów indywidualnych, korporacji, agencji reklamowych czy telewizji. Nasze produkcje to efekt wieloletniego doświadczenia oraz zespołu specjalistów, którzy każdy pomysł przekują na skuteczne narzędzie promocji.