POT – ITB Berlin 2019

Turystyka medyczna, uzdrowiska i polskie usługi prozdrowotne. Niedocenionych miejsc, rzeczy czy usług jest wiele. Dzieje się tak zapewne dlatego, że reklamujemy je w zły sposób – marketing szeptany i dobre słowo polecające znajomym sprawdzone miejsce są bardzo ważne.

Działają jednak na bardzo małą skalę i nie obrazują walorów i zalet. Trzeba iść z duchem czasu! Reklamować i rekomendować można w bardzo ciekawy, kolorowy sposób! Tak żeby rozbudzić zainteresowanie, żeby zapadło w pamięć. Dzisiejszym, prostym sposobem na to jest film promocyjny. To kilka minut opowieści o zaletach danej rzeczy. Film, dzięki któremu możemy zobaczyć i zafascynować się jakimś miejscem. Wypowiedzi ludzi i specjalistów na temat konkretnych usług.

film promocyjny pozwala poznać coś dużo bliżej niż jedynie z broszur, opowieści czy tradycyjnych informatorów. Tak właśnie Polska Organizacja Turystyczna na tegorocznych targach ITB Berlin promowała nasze polskie Uzdrowiska i usługi prozdrowotnych. Zainteresowanie było ogromne! Tylko w ubiegłym roku Polskę odwiedziło prawie 200 tysięcy ludzi z całego świata w celu skorzystania z naszych Uzdrowisk i usług. Zainteresowanie turystyka medyczną ciągle rośnie. Z resztą, nie tylko obcokrajowcy są zachwyceni miejscami i usługami zdrowotnymi w Polsce. Wielu z nas nie zdawało sobie sprawy jak piękne miejsca są w naszym kraju. Miejsca, w których można nie tylko odpocząć ale również dzięki szerokiej gamie zabiegów zadbać o swoje zdrowie! Polska jest niezwykle malownicza i różnorodna- każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dla ciała jak i dla ducha! Żadna broszura czy setki słów nie oddadzą tego tak, jak właśnie film promocyjny.

Dzięki niemu możemy nie tylko przeczytać o danym miejscu ale też na chwilę tam się znaleźć. Nie tylko posłuchać o jakimś zabiegu ale też zobaczyć jak jest wykonywany i niemal poczuć go na własnej skórze. Nie udałoby się to jednak bez osób, które wiedzą jak taki film stworzyć, bez nowoczesnych technik kamerowania i ciekawego montażu.

W Simple Frame dysponujemy nie tylko najlepszej jakości sprzętem. Nasz zespół, dzięki nowoczesnemu podejściu wie jak zmontować film żeby wciągał, był ciekawy i przekazywał najważniejsze informacje.