Produkcja filmów

Produkcja filmów obejmuje szereg czynności, które prowadzą do emisji gotowego, zmontowanego materiału filmowego. Niezależnie od długości, tematyki czy celu przeznaczenia, film powstaje w trzech etapach: preprodukcji, produkcji i postprodukcji. Pierwsza faza odpowiada za wszystkie prace przygotowawcze i organizacyjne. Wyznacza się terminy realizacji, wykonawców i sporządza scenariusz, niezbędny do dalszych działań. Produkcja dotyczy okresu od pierwszego do ostatniego dnia zdjęć na planie. Jest to etap równie ważny, jak postprodukcja. Finalna faza jest decydująca i wyznacza ostateczny kształt filmu. Postprodukcja obejmuje montaż zdjęć, wszelkiego rodzaju korekty dźwięku i obrazu, dodawanie zaawansowanych animacji 2D i 3D, efektów specjalnych, nagrań lektora, napisów i efektów specjalnych oraz innych trików filmowych. W tym czasie wyznacza się dynamikę filmu, a poprzez używanie odpowiednich technik montażysta tworzy pożądaną atmosferę i rytmikę realizacji. Profesjonalny montaż skutecznie skoryguje drobne błędy powstałe we wcześniejszych etapach.

Filmy promocyjne

Popularną metodą marketingową są krótkie spoty reklamowe, emitowane w telewizji lub internecie. W dobie mediów społecznościowych i powszechnego dostępu do znanych serwisów video, dystrybucja spotu reklamowego jest ogólnie dostępna, niedroga i gwarantuje nieograniczony zasięg odbioru. Video promocyjne jest atrakcyjne dla odbiorcy, a wysokojakościowe wykonanie skutecznie przyciąga uwagę i utrzymuje zainteresowanie grupy docelowej.

Produkcja filmów z Simple Frame

Produkcją filmów zajmujemy się od kilkunastu lat, dzięki czemu branża nie skrywa przed nami żadnych tajemnic. Oferujemy szereg usług w zakresie produkcji oraz postprodukcji filmowej i animacyjnej. Z powodzeniem tworzymy wyjątkowe filmy wizerunkowe, spoty promocyjne, reklamowe, zaawansowane animacje medyczne, korporacyjne i biznesowe.