Produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmów reklamowych jest kilkuetapowym przedsięwzięciem, wymaga doświadczenia i wielu umiejętności organizacyjnych. Droga powstawania reklamy zaczyna się od pomysłu i scenariusza. Właśnie według niego, ustaleń z reżyserem i klientem organizujemy miejsce, aktorów i każdy niezbędny element do nagrania. Na tym etapie ustalamy i załatwiamy wszystko potrzebne później. Następnie przystępujemy do pracy na planie zdjęciowym i nagrania materiału. Na naszych planach zdjęciowych każdy ściśle ze sobą współpracuje, szczególnie reżyser z operatorem. Relacje są bardzo ważne bo przekładają się później na jakość i atrakcyjność reklamy. Po nagraniu materiału całe nagrania trafiają do naszej montażowni gdzie składane są w odpowiednią całość. Montażyści podkładają dźwięk i odpowiednie efekty, pracują nad kolorem, obrazem. Po ich pracy nad wszystkimi szczegółami i konsultacjach z rezyserem reklama jest gotowa.

Produkcja filmów reklamowych musi być bardzo przemyślana. Reklamą swoich produktów i usług producent walczy o klienta i o powodzenie swojej oferty. Każdy etap produkcji jest bardzo ważny, każdy się o siebie zazębia i ze sobą wiąże. Kluczowy jednak jest scenariusz. To na nim właśnie wszystko się opiera.

W Simple Frame realizujemy gotowe scenariusze naszych klientów jak również sami na podstawie rozmowy z klientem, naszego doświadczenia i wyczucia je tworzymy. Wiemy jak ważne jest zaskoczenie, chwytliwy styl, teksty, ciekawy charakter reklamy. To właśnie te najbardziej nietuzinkowe reklamy zapamiętujemy. I to właśnie takie scenariusze do reklam tworzymy w naszym studio.