Reklama internetowa

W dzisiejszym świecie życie bez dostępu do komputera i internetu wydaje się być wręcz niemożliwe, a funkcje i korzyści wynikające z użytkowania można by wymieniać bez końca. Z roku na rok internet zyskuje coraz więcej użytkowników, wkraczając w kolejne obszary życia. Wygodne, często tańsze zakupy w sieci, internetowe konta bankowe, media społecznościowe, poczta e-mail, komunikatory, portale informacyjne, zastępujące klasyczne, papierowe gazety – można wymieniać długo. Rozwój cyfrowy i skrupulatne udoskonalanie technologii otwierają coraz nowsze możliwości korzystania z internetu. Mass media zrzeszają miliony użytkowników z całego świata, którzy dziennie spędzają kilka godzin serfując po sieci. Internet jest jednym z coraz bardziej popularnych, skutecznych nośników spotów promocyjnych, filmów wizerunkowych i biznesowych.

Reklama internetowa – korzyści

Podstawową zaletą spotów umieszczanych w sieci jest ich niczym nieograniczony zasięg. Dystrybucja reklamy w internecie jest znacznie tańsza od klasycznych nośników promocji, relatywnie łatwa i nie wymaga dużo czasu. Szybko i efektownie trafi do grupy docelowej, jednocześnie kształtując nowe, potencjalne grupy konsumenckie. Filmy reklamowe można umieszczać na znanych kanałach, odtwarzających video takich jak YouTube czy Vimeo, na portalach społecznościowych, albo stronach firmowych. Internet jest bardzo atrakcyjnym narzędziem komunikacji marketingowej, zarówno dla zleceniodawcy, jak i odbiorcy.

Reklama internetowa z Simple Frame

Dom produkcyjny Simple Frame działa na rynku od kilkunastu lat. Świadczymy szereg usług w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej. Na etapie postprodukcji wzbogacamy nasze realizacje zaawansowanymi animacjami 2D i 3D, profesjonalnymi ścieżkami dźwiękowymi, napisami, głosem lektora lub efektami specjalnymi. Specjalizujemy się m.in. w filmach reklamowych, spotach promocyjnych, wizerunkowych, animacjach medycznych i biznesowych.