Reklama telewizyjna

Telewizja to medium o ogromnym zasięgu. Dzięki kanałom telewizyjnym można w mgnieniu oka z zupełnie nieznanej marki uczynić lidera na rynku i odwrotnie, produkt rozpoznawalny znika ze świadomości klientów, kiedy przestajemy inwestować w reklamy. Ze względu na ogromną ilość reklam telewizyjnych, spot reklamowy musi być wyjątkowy i pomysłowy, a także doskonale wykonany, ponieważ tylko taki ma szansę przebić się do odbiorcy i skłonić go do skorzystania z określonej marki czy usługi.

Reklama telewizyjna – produkcja

Produkcja reklamy telewizyjnej to skomplikowany proces, który warto powierzyć profesjonalistom. To kosztowna inwestycja zarówno pod względem produkcji jak i emisji w telewizji, dlatego tylko wyprodukowanie najlepszej reklamy ma sens, inaczej w ogóle nie warto ponosić kosztów. Produkcja nawet najkrótszej reklamy przebiega według tych samych założeń co każda produkcja filmowa. Ze względu na ograniczony czas trwania reklamy (przeważnie 30 sekund) niezwykle ważne jest stworzenie spójnego, niepowtarzalnego scenariusza i storyboardu, który pozwoli sprawnie zrealizować film. Istotny jest dobór odpowiednich aktorów, którzy w atrakcyjny i przystępny sposób zaprezentują towar, usługę czy miejsce. Realizacja filmu reklamowego wymaga współpracy z doświadczonym operatorem, który doskonale zna specyfikacje rynku a swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem jest w stanie zagwarantować powstanie materiału najwyższej jakości. Realizacja zdjęć wymaga od operatora wyczucia kreacji, to on ujęciami buduje tempo narracji i dramaturgię. Należy pamiętać, że w okresie postprodukcji do materiału dołożone zostaną animacje, napisy, plansze i wszelkie inne efekty, które muszą zostać wkomponowane w kadr. Podczas montażu reklama zostaje udźwiękowiona, wykonana zostaje korekcja barw i dodany lektor. Klientowi dostarczamy materiał spełniający wszelkie wymogi emisyjne.

Simple Frame – produkcja reklam telewizyjnych

Studio Simple Frame to warszawski producent filmów i reklam. Dzięki zespołowi profesjonalistów, tworzymy skuteczne reklamy telewizyjne, które zachwycają nie tylko efektywnością przekazu marketingowego, jak również dopracowaniem artystycznym. Dzięki naszym reklamom telewizyjnym, klienci mogą liczyć na realizację swoich założeń sprzedażowych oraz sukces i rozwój marki.