Studio dźwiękowe

Studio dźwiękowe

Aby film stanowił efektowną całość, konieczne jest zadbanie o wszystkie elementy, szczególnie te, które widz ogląda w ostatecznej formie spotu. Jednym z nich jest udźwiękowienie, co pozwala wybrać odpowiedniego lektora, dobrać muzykę i nadać kształt warstwie dźwiękowej filmu czy animacji. Do tego potrzebne jest profesjonalne studio dźwiękowe.

Studio dźwiękowe – postprodukcja filmowa

Udźwiękowienie i wszystkie etapy związane z warstwą dźwiękową filmu, takie jak wybranie muzyki czy nagranie lektora to końcowy etap produkcji filmu czy animacji, tzw. postprodukcja. Do postprodukcji zalicza się również montaż filmu oraz korekcja barwna, a także dodatnie do filmu elementów dodatkowych, jak animacji czy efektów specjalnych. Dzięki temu uzyskuje się kształt emisyjny filmu czy spotu reklamowego, który widzowie oglądają w telewizji czy internecie.

Studio dźwiękowe Simple Frame

Warszawskie studio Simple Frame posiada własne studio dźwiękowe, dzięki czemu wszystkie prace w zakresie postprodukcji wykonywane są u nas na miejscu. Ułatwia to nanoszenie ewentualnych zmian, zmniejsza koszty i pozwala sprawniej przeprowadzać wszystkie prace produkcyjne. Dzięki temu tworzymy skuteczne reklamy telewizyjne, spoty radiowe, reklamy internetowe oraz animacje. Wykwalifikowany zespół specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji filmów oraz reklam i animacji pozwala na produkcję efektownych i skutecznych marketingowo narzędzi, które klienci mogą wykorzystywać w różnych kanałach komunikacji ze swoimi odbiorcami. Dzięki temu mogą generować zyski i zainteresowanie marką.