Video na Fanpage

Video na Fanpage !

Potęga Internetu

Tradycyjne formy reklamy jakimi do niedawna były kolorowe artykuły i plakaty na ulicach czy w gazetach przejął bezpowrotnie Internet. A niekończącą się kopalnią wiedzy i informacji stały się portale społecznościowe- przede wszystkim Facebook. Ale na tym nie stanęło. Wręcz przeciwnie! Wraz z Internetem powstają nowe fanpage. A z nimi video na fanpage – najlepsza forma reklamy!

Codziennie Internet zaskakuje nowymi pomysłami, nowymi formami reklamy, sposobami dotarcia do klienta. Ta rzeka ciągle płynie i żeby nie zostać zapomnianym trzeba płynąć razem z nią.

Firmy prześcigają się w pomysłach i sposobach zwrócenia na siebie uwagi w Internecie. Wykorzystują każdy moment, każdy centymetr swojego profilu aby być zauważonym. Jednak czy na pewno o to chodzi? Co z tego, że wydamy miliony i zasypiemy odbiorców stertą pięknych, kolorowych zdjęć i komunikatów skoro nie ma to odzwierciedlenia w zainteresowaniu naszą marką, a wręcz przeciwnie! Ludzie mają już dość takiego nachalnego podejścia, przerysowanej i przesadzonej reklamy. To co miało przekonać ich do Twojej firmy przyniosło zupełnie odwrotny skutek.

Internet jest doskonałym źródłem reklamy pod warunkiem, że reklama jest przemyślana I wzbudzi zainteresowanie i ciekawość- tylko wtedy będzie skuteczna.

Jak Internet to fanpage. Jak fanpage to video!

Takim właśnie genialnym rozwiązaniem jest Animacja / Video w tle na Facebooku. Zamiast pojawiających się reklam lub jednej stałej grafiki w tle profilu można w niekonwencjonalny ale bardzo prosty i skuteczny sposób zareklamować swoją firmę, markę czy nowy konkretny produkt. To właśnie przez pryzmat Twojego profilu i Twoich działań na nim klienci oceniają usługi jakie świadczysz czy produkty, które im proponujesz. Jeśli film lub animacja jest zrobiona profesjonalnie, nowocześnie, a przy tym w jasny sposób przekazuje informacje możesz być pewny sukcesu i tego, że to właśnie na Twoim profilu odbiorca zatrzyma się na dłużej.

W SIMPLE FRAME doskonale wiemy jak wykorzystać potencjał każdego multimedialnego źródła reklamowego.

Znamy się nie tylko na nowych technikach i sprzęcie ale przede wszystkim na ludziach. Ich potrzebach, tym co ich interesuje. Film na Fanpage to kilka lub kilkanaście sekund, które przykuwają uwagę już samą formą. Wzbudzają ciekawość i fascynacją, dzięki czemu klient interesuje się właśnie Tobą. A nowoczesny montaż, hipnotyzujące ujęcia sprawią, że na pewno to właśnie Twój profil zostanie zapamiętany.