Film z warsztatów

Film z warsztatów pozwala zarejestrować warsztaty, a następnie stworzyć atrakcyjny materiał video, który nie tylko utrwala wydarzenia, ale stanowi doskonały materiał promocyjny dla organizatorów, sponsorów czy uczestników warsztatów. Dzięki filmowi z warsztatów można skutecznie wypromować swoje usługi.

Film z warsztatów – komu potrzebny?

Filmy z tego typu wydarzeń pozwalają na udokumentowanie danego eventu, konferencji, targów czy warsztatów, a także istotnych dla firm wydarzeń, dzięki którym mogą się one zaprezentować. Video relacja z warsztatów to idealne narzędzie wizerunkowo-promocyjne, ponieważ dzięki niemu można pokazać event w taki sposób, że staje się on atrakcyjny marketingowo, a rozpowszechnienie go np. w internecie pozwala na zainteresowanie kolejnymi edycjami wydarzenia jeszcze większej liczby odbiorców i wypromowanie kolejnych warsztatów.

Simple Frame – producent filmów

Dzięki studiu Simple Frame można otrzymać najwyższej jakości film z warsztatów, dzięki któremu dużo łatwiej będzie wypromować kolejne ich edycje, zaprezentować relację w Internecie i mediach społecznościowych, co znacznie zwiększa zasięg promocji. Tworzymy wszystkie rodzaje filmów reklamowych, wizerunkowych, korporacyjnych i instruktażowych, a także animacje 2s i 3d, które doskonale obrazują nawet najbardziej skomplikowane procesy technologiczne. Dzięki naszym produkcjom, klienci otrzymują nie tylko atrakcyjne, ale również skuteczne narzędzie marketingowe.