Film instruktażowy

Film instruktażowy jest doskonałą metodą komunikacji marketingowej, środkiem na podtrzymanie relacji z klientami Tradycyjne instrukcje obsługi mogą przysporzyć sporych problemów. Gdy mamy do czynienia ze skomplikowanymi urządzeniami czy najnowszą technologią, standardowa broszura wypełniona tekstem i wspomagana obrazkami często okazuje się niewystarczająca. Spot instruktażowy jest innowacyjnym, nowoczesnym narzędziem, które skutecznie uatrakcyjni i wzbogaci ofertę przedstawicieli handlowych, sprzedawców oraz znacznie podniesie komfort użytkowania danego produktu.

Zalety filmu instruktażowego

Film instruktażowy ma wiele zastosowań – zależnych od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Spot może pełnić funkcję typowego poradnika i być multimedialną formą szkolenia dla pracowników w firmie, co pozwoli szybko i bez wysiłku zapoznać zespół z nowymi maszynami i technologiami branżowymi. Jednocześnie film instruktażowy buduje określony wizerunek firmy – podnosi prestiż marki, dowodzi otwartości na niekonwencjonalne rozwiązania i znajomości panujących trendów. Dzięki powszechności środków masowego przekazu, dystrybucja spotu nie wymaga specjalnego zaangażowania, wysokich nakładów finansowych i specjalnych umiejętności. Umieszczenie video w internecie daje gwarancję nieograniczonej liczby odbiorców.

Studio produkcyjne Simple Frame

Zajmujemy się kompleksową produkcją i postprodukcją filmową oraz animacyjną od kilkunastu lat, dzięki czemu żadna forma filmowa nie skrywa przed nami tajemnic. Z powodzeniem zrealizujemy spot promocyjny, reklamowy, film wizerunkowy, korporacyjny i wiele innych. W okresie postprodukcji tworzymy zaawansowane, profesjonalne animacje 2D i 3D. Posiadamy własne studio dźwiękowe, co pozwala nam na wzbogacanie naszych produkcji niezwykłymi ścieżkami muzycznymi i nagrywanie głosu lektora.