Film produktowy Kenwood – Michel Moran

Film produktowy – nasza postprodukcja

Lubisz eksperymentować w kuchni? Chcesz w szybki i sprawny sposób przygotować nawet najbardziej wyszukane dania? Robot kuchenny Kenwood może ci w tym pomóc. Spot reklamowy Kenwood zaprasza nas w podróż pełną smaków i zapachów, przewodnikiem po niej  jest francuski restaurator Michel Moran. Mistrz kuchni odkrywa przed nami bogaty świat kulinarnych przygód.

film produktowy

Postprodukcja jest dziełem studia Simple Frame, które oferuje najwyższą jakość usług, dzięki którym przygotowany materiał jest wyjątkowy i zapadający w pamięć.

Kreacja: Grandes Kochonos Digital | Produkcja: Lemon Film/ Grape Film | Postprodukcja: Simple Frame

Warszawskie studio Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz korzystamy z najnowszych technologii i oprogramowań. Na rynku działamy od kilkunastu lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i wiedzę niezbędną do działania w branży. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pasjonaci, którzy z powodzeniem zrealizują każdy pomysł, nawet najbardziej śmiały i wyszukany. Zajmujemy się spotem wizerunkowym, korporacyjnym, reklamowym i innymi formami filmowymi.