Film promujący miasto

Spot promujący dany region czy konkretne miasto jest coraz bardziej popularną metodą marketingową. Łączy w sobie elementy filmu wizerunkowego i promocyjnego. Dzięki użyciu najnowszych technologii i nowości rynkowych takich jak filmowanie z powietrza przy użyciu drona, spot będzie zarówno skuteczny, jak i atrakcyjny dla odbiorcy. Przenieś widza w magiczny świat i stwórz miejscu nieznaną perspektywę!

Film promujący miasto – korzyści

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, spot trwa kilkadziesiąt sekund, albo kilka minut. W tym czasie można ująć najważniejsze zabytki miasta, wyjątkowe krajobrazy, unikalną architekturę i przyjaznych mieszkańców. Wysokojakościowy, profesjonalny film będzie multimedialna, nowoczesną wizytówką promowanego miasta, związanych z nim aktywności i różnego rodzaju ważnych eventów kulturalnych.

Filmowanie z powietrza

Obecna technologia pozwala na rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu były zbyt kosztowne lub zwyczajnie niedostępne. Filmowanie przy użyciu drona odkrywa piękno krajobrazów, efektownie akcentując ich walory. Nagrywanie przy użyciu drona pozwala na uzyskanie wysokojakościowych zdjęć z lotu ptaka, które wzbogacą film promujący miasto, spot promocyjny, wizerunkowy i inne formy video marketingu.

Dom produkcyjny Simple Frame

Studio produkcyjne Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej oraz animacyjnej. Specjalizujemy się w wszelkiego rodzaju filmach promocyjnych, spotach wizerunkowych oraz zaawansowanych animacjach 2D i 3D. Na etapie postprodukcji wzbogacamy nasze realizacje efektami specjalnymi, ścieżką dźwiękową, nagraniem lektora oraz napisami. Pracujemy w branży od kilkunastu lat, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia i wiedzy, niezbędnej do tworzenia skutecznych, wysokojakościowych realizacji.