Film z eventu

Nagrywanie eventu jest doskonałym sposobem na uwiecznienie ważnego wydarzenia branżowego. Spot można wykorzystać jako film wizerunkowy, element filmu korporacyjnego lub szkoleniowego. Profesjonalny film z eventu wyjątkowo skutecznie wypromuje całe wydarzenie, uczestników jak i samych organizatorów.

Film z eventu jako promocja

Dystrybucja spotów video nie musi wiązać się z drogimi emisjami telewizyjnymi. Dzięki popularności mediów społecznościowych i powszechnemu dostępowi do znanych kanałów video, rozpowszechnienie pozyskanego materiału okaże się znacznie tańsze, łatwiejsze i szybsze. Za pośrednictwem internetu reklamy docierają do nieograniczonej liczby osób, co skutecznie pozwala na dotarcie do założonej grupy docelowej i kreowanie nowych kręgów odbiorców. Audiowizualny przekaz jest atrakcyjny, sugestywny i zrozumiały, dzięki czemu przekazywane treści są lepiej przyswajalne i bardziej interesujące.

Produkcja filmu z eventu

Każda forma filmowa, niezależnie od tematyki i długości trwania, powstaje w trzech etapach. Pierwszy, preprodukcja, opiera się na wszystkich działaniach organizacyjnych i przygotowawczych. Ustalane są terminy, wykonawcy oraz powstaje scenariusz. To bardzo wczesny etap realizacji, w trakcie którego należy zająć się formalnościami i planowaniem. Drugi etap, produkcja, to cały okres trwania zdjęć. Postprodukcja jest ostatnim krokiem ku realizacji i przede wszystkim polega na montażu pozyskanego materiału, korekcie barwy i dźwięku, dodania ścieżki dźwiękowej, zaawansowanych animacji 2D i 3D, napisów, głosu lektora i innych efektów specjalnych.

Dom produkcyjny Simple Frame

Tworzymy filmy od kilkunastu lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na produkcję efektownych, atrakcyjnych filmów wizerunkowych, korporacyjnych, promocyjnych oraz nagrywanie eventów, targów i innych, ważnych wydarzeń branżowych. Oferujemy szereg usług w zakresie produkcji i postprodukcji filmowej.