Film reklamowy

Film reklamowy jest formą promocji rządzącą się ściśle określonymi prawami, ale nie znaczy to, że nie ma w nim miejsca na twórczą inwencję. Fakt, że jego czas jest ograniczony sprawia, że musi być wyrazisty, przyjemny w odbiorze i łatwy do zapamiętania.

Reklamy często bazują na pokazywaniu ludzkich emocji. Osią narracyjną staje się wówczas sytuacja, w której, na skutek kontaktu z produktem, dochodzi do zmiany stanu emocjonalnego klienta. Emocje powinny być tak przedstawione, by mogły być dobrze rozpoznane przez widza. Ważna jest zatem sugestywna gra aktorska oraz odpowiednie ujęcia, montaż i udźwiękowienie filmu. W zależności od potrzeb klienta, reklama opiera się na sytuacjach stereotypowych, bądź jej fabuła zaskakuje oglądającego.

Studio Simple jest obecne na rynku reklamy już od ponad 10 lat. Naszemu zespołowi udało się zdobyć niezbędne doświadczenie potrzebne do tego, by w pełni realizować oczekiwania klientów. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i stale śledzimy marketingowe oraz filmowe trendy. Zadbamy o każdy etap produkcji: od pomysłu na scenariusz po postprodukcję.