Film rekrutacyjny

Film rekrutacyjny to narzędzie coraz popularniejszej promocji korporacji podczas procesu rekrutacji, atrakcyjniejsze niż tradycyjne ogłoszenie rekrutacyjne. Jest to szczególnie istotne podczas rekrutacji na stanowiska, na które jest niewielu kandydatów i firmy muszą walczyć o pozyskanie ich poprzez najlepszą promocję korporacji, która zachęci do aplikowania.

Filmy rekrutacyjne – zalety

Podstawową zaletą filmu korporacyjnego jest możliwość połączenia jego funkcji z filmem wizerunkowym, który pozwala na wypromowanie korporacji, a nie tylko pełni funkcję rekrutacyjną. Pozwala pokazać codzienną pracę personelu, zasady panujące w firmie, kulturę organizacji jak i relacje w niej panujące. Pokazuje nie tylko oczekiwania firmy w stosunku do poszukiwanego pracownika, ale także wartości jakie jej przyświecają, dzięki czemu pracownik może szybko zidentyfikować się z jej działaniami.

Film rekrutacyjny od Simple Frame

Studio Simple Frame tworzy od lat skuteczne filmy korporacyjne, które zapewniają firmom narzędzia do budowania pozytywnego wizerunku w oczach kontrahentów i klientów. Tworzymy również filmy szkoleniowe, rekrutacyjne oraz instruktażowe, dzięki którym można realizować cele firmy i wspierać jej działania. Nasze produkcje to skuteczne narzędzie marketingowe i atrakcyjna wizytówka firmy na zewnątrz, dzięki czemu może ona zatrzymać swoich klientów i pozyskać nowych. Tworzymy również skuteczne spoty telewizyjne, radiowe oraz nowoczesne animacje.