Film z targów

Film z targów to narzędzie, które pozwala na udokumentowanie wydarzeń istotnych dla firmy, instytucji czy korporacji. Jednak przede wszystkim pozwala na wypromowanie wydarzenia na kolejne jego edycje, pokazanie pracy sponsorów i organizatorów, a także uczestników spotkania i ogólnego efektu targów.

Zalety filmu z targów

Dzięki filmowaniu wydarzeń istotnych dla firm czy targów i konferencji można w efektywny sposób utrwalić wydarzenia, a także je wypromować na kolejne edycje. Coroczne targi będą miały doskonałą promocję, jeśli poprzednia edycja zostanie atrakcyjnie sfilmowana i pokazana potencjalnym sponsorom, uczestnikom czy klientom. Film z targów jest najczęściej szybkim skrótem wydarzenia, pokazującym go z jak najlepszej strony, zarówno pod względem organizacji, ilości uczestników, jak i istotnych z punktu widzenia wystawców szczegółów jak catering czy wystrój targów. Wszystkie te elementy decydują o jego kolejnych edycjach i ich powodzeniu.

Film z targów od Simple Frame

Studio produkcyjne Simple Frame to uznany producent filmów reklamowych i animacji, ale również video relacji z targów, konferencji, wydarzeń korporacyjnych i warsztatów. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistom otrzymają Państwo doskonałej jakości materiał, który poza utrwaleniem wydarzenia będzie stanowił świetne narzędzie promocyjne. Tworzymy także skuteczne i atrakcyjne animacje, które stanowią element filmów lub osobny materiał.