KlimaTherm – Film animowany

Film animowany znamy już od dziesiątek lat. Na samym początku animacja wykorzystywana była do tworzenia bajek. Niektóre z nich po dziś dzień zachwycają każde kolejne pokolenie. Te kultowe produkcje zapisał na się na kartach historii filmu animowanego już na zawsze. jednak z biegiem czasu zaczęto dostrzegać coraz większy potencjał w animacji. Eksperymenty w tworzeniu animacji zaowocowały nowymi technikami i sposobami tworzenia. Dziś animację wykorzystujemy w tworzeniu projektów dla niemal każdej branży. Świetnie sprawdza się jako materiał marketingowy, reklamowy czy na branżowe eventy.

Studio Simple Frame zajmuje się produkcją animacji od kilkunastu lat. Na przestrzeni tego czasu wiele zmieniło się w tworzeniu i wykorzystaniu animacji. Przede wszystkim film animowany coraz częściej jest bardzo pomocny dla firm do zaprezentowania oferty lub profilu firmy. KlimaTherm jest jedną z firm, która zdecydowała się na pokazanie swoich produktów właśnie za pomocą animacji. Dzięki temu w ciekawy i bardzo obrazowy sposób widzimy działanie klimatyzatorów oraz tego, co je wyróżnia na tle innych.

Tworząc film animowany przede wszystkim skupiamy się na scenariuszu. Dzięki temu, że mamy indywidualne podejście do każdego klienta wszystkie nasze projekty są niepowtarzalne i oryginalne. Przede wszystkim jednak zależy nam na najwyższej jakości naszych animacji. Dopiero jakość w parze z odpowiednią kreacją gwarantują sukces filmu. Staramy się żeby nasze projekty były ciekawe i niebanalne.