MPack – Prezentacja produktowa

MPack to firma, która z zaangażowaniem wdraża nowe technologie i rozwiązania. Dzięki temu wychodzi naprzeciw współczesnym problemom, dokłada swoją cegiełkę do lepszego świata i życia. Problemy ze środowiskiem i ekologią są coraz bardziej poważne, nie do zbagatelizowania. Musimy zacząć zmieniać przynajmniej świat wokół siebie i swoje przyzwyczajenia, inaczej nastąpią nieodwracalne zmiany. Prezentacja produktowa, którą stworzyliśmy dla MPack pokazuje istotę i profil firmy oraz jej produkty. Produkty, które są ratunkiem dla naszego środowiska i dla nas samych.

MPack kompleksowo zajmuje się produkcja opakowań. Jednak nie byle jakich opakowań! Projektują i tworzą przede wszystkim opakowania kosmetyczne z ekologicznych tworzyw. Trzcina cukrowa czy regranulat pozyskany z recyklingu plastiku to przełom i ratunek dla środowiska. Tak pozyskane surowce do produkcji tub i innych opakowań generują znaczące oszczędności. Poza tym te tworzywa są nawet w 90 procentach odzyskiwane, a to bardzo dobra wróżba dla ekologii.

Z przyjemnością wykonaliśmy dla firmy MPack prezentację, która po krótce przedstawia jej historię i przede wszystkim produkty- trzy rodzaje opakowań. MPack działa bardzo podobnie do nas- studia Simple Frame. Kompleksowo i bardzo indywidualnie zajmują się każdym swoim Klientem, który chce wykonać u nich opakowania na swoje kremy, balsamy czy inne rzeczy. Prezentacja produktowa pokazuje, że i My bardzo indywidualnie ale i rzetelnie podeszliśmy do projektu dla nich. Tak z resztą dzieje się z każdym projektem, którego się podejmujemy.