Film animowany -Elis

Film kojarzy się przede wszystkim z kinem, telewizją, kamerą. Jednak film to nie tylko historia kinowa. Coraz bardziej popularny jest film animowany. Technika animacji 2D lub 3D zyskała wielu sympatyków. Wydawałoby się, że animacja to przede wszystkim bajki dla dzieci ale nie tylko… Świetnie nadaje się również do projektów dla firm. Filmy animowane to bardzo skuteczne reklamy, materiały promocyjne czy oferty firmowe. Specjalnie dla Elis stworzyliśmy taki materiał, właśnie w animacji 2D.

Elis to bardzo rozwojowa firma, która oferuje nowoczesne i potrzebne współcześnie usługi. Dzięki nim dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Elis to wynajem i serwis odzieży dla pracowników, czyszczenie mat podłogowych czy wynajem urządzeń higienicznych. Dzięki Elis szczegółowo zadbamy o swoje zdrowie. Specjalnie dla nich stworzyliśmy animację 2D, która dokładnie opowiada o usługach.

W Simple Frame od wielu lat tworzymy animacje. Doskonale wiemy jak pokazać nawet najbardziej skomplikowane i wymagające obrazy. Film animowany ma ogromny potencjał i wiele możliwości. Dzięki tej technice możemy pokazać obrazy niemożliwe do sfilmowania tradycyjną kamerą. Najważniejsze żeby zaciekawić widza, zachęcić do oglądania i skorzystania z oferty. Usługi Elis są innowacyjne i na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego chcieliśmy żeby animacja dla nich również była najwyższej jakości i ciekawej kreacji. Doświadczenie nauczyło nas, że to dopiero takie połączenie gwarantuje sukces.