Relacja video

Relacja video z ważnych eventów branżowych, targów, konferencji czy imprez integracyjnych może stanowić znacznie więcej niż miła pamiątka dla uczestników. W połączeniu z profesjonalną, wysokojakościową realizacją stanowi niezwykle skuteczne i atrakcyjne narzędzie komunikacji marketingowej.

Relacja video – korzyści

Nagranie z konferencji i imprezy można wykorzystać na wiele sposobów. Doskonale sprawdzi się jako urozmaicenie wszelkiego rodzaju filmów wizerunkowych, promocyjnych, szkoleniowych czy spotów wizerunkowych. Wysoka rozdzielczość materiału w pełni odda unikalny charakter imprezy, zaakcentuje wspaniałe aranżacje i zjawiskowy wystrój, przeniesie widza w świat prosto z ekranu. Profesjonalny film podkreśli prestiż wydarzenia, wysiłek organizatorów włożony w wydarzenie lub zaakcentuje udział samych uczestników. Jednorazowa inwestycja w relację video stwarza szereg możliwości wykorzystania i dystrybucji pozyskanego materiału. Internet sprawdzi się jako nośnik wszelkiego rodzaju filmów promocyjnych, dzięki niskiemu kosztowi udostępnienia, małym wymaganiom czasowym oraz gwarancji wręcz nieograniczonego zasięgu odbioru.

Dom produkcyjny Simple Frame

Studio Simple Frame znajduje się na warszawskim Mokotowie. Od kilkunastu lat zajmujemy się kompleksową produkcją filmów, niezależnie od tematyki i formy. Specjalizujemy się w wszelkiego rodzaju filmach reklamowych, spotach promocyjnych, wizerunkowych i korporacyjnych oraz tworzeniu zaawansowanych animacji 2D i 3D. W okresie postprodukcji wzbogacamy materiał ścieżką dźwiękową, napisami, głosem lektora, efektami specjalnymi oraz profesjonalnymi wizualizacjami i grafikami. Na każdym etapie realizacji ściśle współpracujemy z klientami, aby stworzyć produkcję zarówno efektowną, jak i spełniającą indywidualne oczekiwania naszych zleceniodawców.