Film produktowy

Film produktowy to rodzaj doskonałej promocji, skoncentrowanej na rozszerzaniu zasięgu danego produktu, poprzez zaprezentowanie go, pokazanie przewagi konkurencyjnej oraz zaprezentowanie jego działania. Dzięki filmowi produktowemu można wprowadzić na rynek nowy produkt lub reklamować taki, który wymaga promocji.

Film produktowy – dla kogo?

Filmy produktowe koncentrują się określonym produkcie, nie reklamując całej marki czy firmy, lub robiąc to jedynie przy okazji. Film produktowy ma na celu wyszczególnienie jego przewagi nad konkurencją i zachęcenie klientów do zakupu. Film produktowy jest doskonały dla wszystkich firm oferujących sprzedaż produktów lub określonych usług. Film pozwala wyeksponować zalety i pożądane cechy, dzięki czemu marka zyskuje rozpoznawalność, a klient czerpie zyski.

Simple Frame – filmy produktowe

Warszawskie studio produkcyjne Simple Frame to uznany producent filmów reklamowych, promocyjnych, wizerunkowych oraz sprzedażowych, a także produktowych, które doskonale pełnią swoją reklamową funkcję. Film produktowy może być też rodzajem instrukcji, która nie tylko w przystępny i przejrzysty sposób objaśnia klientom działanie produktu. Doskonałym rozwiązaniem jest też rodzaj video explainera, wykonanego za pomocą technik animacji, które nawet najbardziej skomplikowane procesy technologiczne wyjaśniają w bardzo prosty i jasny sposób, a przy tym niezwykle atrakcyjny. Wybór techniki zależy od klienta i jego oczekiwań.