Produkcja filmowa

Produkcja filmowa wymaga zaangażowania wielu specjalistów. Dzięki zaangażowaniu profesjonalistów i dużemu nakładowi pracy, można przeprowadzić wszystkie procesy efektywnie. Produkcja filmowa składa się z etapu preprodukcji, produkcji oraz postprodukcji, dzięki czemu uzyskujemy materiał gotowy do emisji.

Czym jest produkcja filmowa?

Produkcja filmowa to proces, który pozwala zorganizować właściwie i efektywnie całą organizację prac poprzedzających zdjęcia, okresu zdjęciowego oraz postprodukcji, która kończy i udoskonala powstały materiał. Okres preprodukcji polega na przygotowaniu niezbędnych materiałów oraz rozplanowaniu poszczególnych prac. Okres zdjęciowy pozwala na nakręcenie niezbędnych zdjęć, według wcześniej opracowanego scenariusza. Całość prac kończy okres postprodukcji, czyli montaż zdjęć, udźwiękowienie, korekcja barwna oraz dodanie efektów specjalnych. Dzięki temu uzyskujemy pożądany kształt całości i przygotowujemy film do emisji.

Produkcja filmowa w Simple Frame

Simple Frame to warszawskie studio produkcyjne, które specjalizuje się w produkcji filmowej i reklamowej. W zależności od oczekiwań klienta, tworzymy filmy reklamowe, promocyjne, wizerunkowe oraz animacje 2d i 3d, które w doskonały sposób obrazują wszelkiego rodzaju instrukcje, informacje sprzedażowe, a także skomplikowane procesy technologiczne, które klient chce pokazać odbiorcom. Takie produkcje pozwalają osiągnąć pożądany efekt sprzedażowy i pozyskać nowych klientów i kontrahentów. Dzięki temu czerpie zyski z reklamy swojej marki.