Film szkoleniowy

Spot szkoleniowy jest jednym z narzędzi marketingowych, pozwalających na skuteczną i atrakcyjną reklamę. Profesjonalnie wykonany będzie świetnym materiałem edukacyjnym dla pracowników, zrozumiale i precyzyjnie zobrazuje najnowsze technologie, wdroży zespół w nowości branżowe.

Zalety filmu szkoleniowego

Video można odtwarzać bez limitu, dzięki czemu nie ma konieczności organizowania specjalnych spotkań, które wymagają czasu i często rozbudowanych nakładów finansowych. Film szkoleniowy jest nowoczesną, bardziej skuteczną alternatywą dla prezentacji multimedialnych, które mają bardziej ograniczone możliwości. Dzięki dostępnym technologiom, video można wzbogacić zaawansowanymi animacjami 2D i 3D. Wykorzystanie profesjonalnych grafik komputerowych daje możliwość zaprezentowania nawet najbardziej skomplikowanych procesów, złożonych technologii i fachowych zagadnień, co byłoby zbyt kosztowne lub wręcz niemożliwe do odtworzenia bez użycia profesjonalnych animacji komputerowych.

Film szkoleniowy jako promocja

Film szkoleniowy można wykorzystać w celach marketingowych, umieszczając go na stronie internetowej firmy, w mediach społecznościowych lub na popularnych kanałach video. Dystrybucja w internecie gwarantuje nieograniczoną liczbę odbiorców, nie wymaga wysokiego budżetu i jest materiałem trwałym. Spot video jest atrakcyjnym sposobem na przekazanie treści, skuteczną metodą na nawiązanie i podtrzymanie relacji z grupą docelową.

Video szkoleniowe z Simple Frame

Specjalizujemy się w filmach szkoleniowych, wizerunkowych, spotach promocyjnych, animacjach medycznych, biznesowych i korporacyjnych. Na każdym etapie produkcji filmowej ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby stworzyć realizację skuteczną, atrakcyjną i w pełni zgodną z oczekiwaniami naszych zleceniodawców.