TopSerw – animacja produktowa

Prezentacja przede wszystkim kojarzy się z tworzeniem prostych slajdów, których uczyliśmy się w szkole. Jednak prezentacje to znacznie bardziej zaawansowane i skomplikowane projekty. Zwłaszcza dzisiaj kiedy sposób ich tworzenia wciąż się zmienia, unowocześnia i doskonali. Współczesne prezentacje są bardzo obrazowe, efektowne, ciekawe. W połączeniu z innymi technikami tworzą bardzo nowoczesne projekty czego przykładem jest prezentacja animowana. Dzięki takim połączeniom możemy zaskoczyć i zaciekawić widza. Dlatego właśnie prezentacje są obecnie wykorzystywane jako materiały promocyjne, materiały szkoleniowe czy biznesowe. Świetnym przykładem współczesnego wykorzystania prezentacji jest projekt, który stworzyliśmy dla firmy TopSerw.

TopSerw jest producentem rozwiązań związanych z bezpieczeństwem pracy przy jednoczesnym dbaniu o środowisko. Dla korzystnego przedstawienia ich konkretnych produktów najlepsza jest animacja. W związku z tym zdecydowaliśmy się stworzyć nowoczesną, dynamiczną prezentację animowaną.

W studio Simple Frame prezentacja animowana to nasza pasja i pole do popisu. Dzięki temu, że jesteśmy na rynku kilkadziesiąt lat zdążyliśmy poznać gusta klientów i rozpoznawać co ich zachwyca, a co nudzi. W związku z tym dokładnie wiemy jakich technik użyć i na jakie efekty mamy się zdecydować. W tej prezentacji wykorzystaliśmy nowoczesna animacje, konkretne napisy i konkretne kolory. Wszystko to jest nieprzypadkowe i bardzo przemyślane. Każdy nasz projekt zaczynamy od szczegółowego scenariusza. Dobieramy efekty i elementy, które pokazują widzom największe zalety produktu. Oprócz przejrzystości i konkretnego przekazu prezentacja animowana musi być najwyższej możliwej jakości. To właśnie przez jakość materiałów multimedialnych klient ocenia nie tylko konkretny produkt ale również całą markę.

Stworzyliśmy setki różnych prezentacji. Mamy bardzo dobrze rozwinięte studio animacji z najlepszym wyposażeniem. Współpracowaliśmy z wieloma większymi i mniejszymi firmami, które nam zaufały. Wszystkie nasze projekty zachwycały i ciekawiły odbiorców. Dzięki temu jesteśmy współtwórcami sukcesu niejednej firmy.